Kryeministri Rama, Presidentja e Kosoves Osmani, kryeministri i Malit te Zi Abazoviç behen bashke ne Ulqin perpara koncertit te Rame Lahaj. Te pranishem kryetari i bashkise Shkoder Benet Beci kreu i komunes Ulqin Omer Bajraktari, deputetet Agron Çela dhe Elisa Spiropali si dhe prefektja e qarkut Shkoder Majlinda Angoni.

0

Artikulli paraprakKOSOVA NIS TË DËRGOJË NË SHQIPËRI ENERGJINË E TEPËRT ELEKTRIKE
Artikulli tjetërBASHA TAKIM ME STRUKTURAT E PD-SË: SOT KEMI PËRGJEGJËSINË TË JEMI MODEL TJETËR