Kryetari i bashkisë Bardh Spahia përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka uruar besimtarët mysliman për natën e Kadrit. Spahia ka shtruar edhe iftar për banorët e Postribës.

POSTIMI I PLOTË

Me banorët e Postribës në iftarin e shtruar për muajin e shenjtë të Ramazanit. Zoti i pranoftë lutjet dhe sakrificat e çdo besimtari.

Gjej rastin që të uroj besimtarët mysliman në këtë natë të shenjtë të Kadrit. Nata kur hapen dyert e qiellit dhe kur pranohen lutjet dhe pendimet. Më e mirë se 1000 muaj🙏

Artikulli paraprakVELIAJ: BERISHA E KA BASHKINË E SHKODRËS, PSE NUK I KA BËRË ATJE GJËRAT FALAS?
Artikulli tjetërPD DENONCIM NDAJ KOALICIONIT “BASHKË FITOJMË”, KËRKON NGA KQZ, AMA DHE MEDIAT TË MARRIN MASA PËR PËRDORIMIN E LOGOS