Kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi, ka arritur sukses të jashtëzakonshëm me baladën e tij të fundit të publikuar në bashkëpunim me Argjentina Ramosajn, “Ku Isha Unë”.

Ditë më parë u publikua dhe projekti i fundit nga Flori dhe Argjentina, i titulluar “Ku Isha Unë”.

Një baladë që erdhi si dialog nga artisti i njohur shqiptar, ka arritur të prekë zemrat e fansave në këtë stinë baladash të lançuara nga shumë këngëtarë.

Megjithatë ajo e Florit duket se po ka sukses shumë të madh pasi edhe në rrjete sociale janë parë shpërndarje të shumta të projektit.

Edhe këngëtari ka falënderuar gjithë publikun për përkrahjen në rrjetin social Instagram.

[iframe width=”600″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/ZC5LZXeeRUQ?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakBOKS, DITA E PARË E KUPËS SË REPUBLIKËS
Artikulli tjetërFundshpina përrrallore e Angela Martinit