Artikulli paraprakLAZARAT, EFEKTIVI SHKODRAN ISAJ JASHTE RREZIKUT PER JETEN
Artikulli tjetërKZAZ 4, KONFLIKT MES NUMERUESVE TE PD DHE LSI