Leonardo Di Caprio kohët e fundit ka ndryshuar shumë, ndërsa në sy ka rënë mjekra e tij. Aktori 40-vjeçar u pa të mërkurën në festivalin “Art Basel” në Miami me një mjekër të gjatë dhe të dendur.

 

Protagonisti i ‘The Wolf of Wall Street’ shikonte pikturat e ekspozuara bashkë me disa miq artdashës, ndërsa pamja e tij nuk i ka shpëtuar aspak paparacëve.Kohët e fundit, edhe më shumë e ka lënë veten pa dore aktori, ndërsa ndryshimet drastike për të nuk vijnë vetëm nga filmat 

Artikulli paraprakNxjerrë në shitje çmimin Nobel për të mbijetuar
Artikulli tjetërKaska rozë më e kushtueshme në botë