Artikulli paraprakKZAZ NR 5 NE AVANTAZH ME 2500 VOTA V. ADEMI
Artikulli tjetërKZAZ NR 4 DEBATE MES KOMISONERIT LEKE ZELNA DHE EROGEN VASO