Skuadra e Romës mbërriti në Tiranë dhe mbështetësit shqiptarë të skuadrës verdhekuqe kanë bërë gati një mesazh për teknikun portugez, Jose Murinho.

Në sheshin “Nënë Tereza”, në një banderolë gjigante shkruhet: “Mirë se vjen në Romën e vogël, mister Mourinho”, teksa portugezi shihet në një motor.

Autobusi i skuadrës së kryeqytetit italian do të kalojë në këtë zonë për t’u akomoduar në hotel, teksa pritet me padurim reagimi i Mourinhos teksa ta shohë këtë mesazh.

Artikulli paraprakFOTO/ PRESIDENTI I UEFA DHE LEGJENDA BOBAN ZBARKOJNË NË SHQIPËRI, I MIRËPRET DUKA
Artikulli tjetërBALLA KUNDËR PROPOZIMIT TË ALIBEAJT: 4-2-1 NUK ËSHTË NEGOCIATË. NË RAUNDIN E TRETË TË SHKOHET ME NJË KANDIDAT