Presidenti Bajram Begaj ka reaguar në lidhje me katastrofën e rëndë natyrore që po përjeton Libia, pas përmbytjeve masive, që kanë shkaktuar dhe viktima.

Në një reagim në rrjetet sociale, Begaj shprehu ngushëllime për familjet e viktimave.

‘Mendimet dhe lutjet tona janë me popullin e Libisë gjatë kësaj kohe të vështirë. I shpreh ngushëllimet e mia të përzemërta familjeve që kanë humbur të dashurit për shkak të ndikimit shkatërrues të stuhisë Daniel në Libinë lindore.’- shkruan Begaj.

Artikulli paraprakTË MËRKURËN KA ARDHUR KOHA TË JETONI PA FRENA PASIONET TUAJA… HOROSKOPI PËR SOT
Artikulli tjetërKTHJELLIME DHE VRANËSIRA KALIMTARE, SI PARASHIKOHET MOTI PËR DITËN E SOTME