Gjykata e Apelit Durrës ka vendosur të lërë në fuqi masën e sigurisë arrest në burg për agjentin e policisë “Fast Albania” Sokol Fana, që i kërkoi 7 mijë euro Klodjan Hajdërllit në këmbim të mos arrestimit.

Polici, Sokol Fana, akuzohet për “Mashtrim” dhe “Shpërdorim detyre”.

Gjykata e shkallës së parë Elbasan kishte vendosur si masë sigurie arrest në burg për policin.

Artikulli paraprakBORA IA FSHIN KOMENTIN BEATRIXIT
Artikulli tjetërU GJETËN TË PAJETË NË HOTEL, ZBULOHET SHKAKU I VDEKJES SË 4 TURISTËVE RUSË. NË TRUPIN E TYRE U GJETËN…