Kryedemokrati Lulzim Basha ka ftuar demokratët në selinë e Partisë Demokratike me rastin e ditëlindjes se PD. Ne nje njoftim shkruhet se demokratët ftohen në seli në 12:00.

Demokracia u transformua në një ideal të pathyeshëm ku vlerat dhe liria e shqiptarëve triumfuan mbi gjithçka. Le të kremtojmë së bashku këtë ditë të shënuar”- shkruhet në njoftim.

Kjo ftesë vjen në një kohë kur në të njëjtin orar ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë duke mbajtur Kuvendin në “Air Albania”.

Artikulli paraprakPSE NUK DUHET TË PINI KAFE SAPO ZGJOHENI
Artikulli tjetërTRAFIKUAN AUTOMJETE NGA ITALIA, 3 TË ARRESTUAR, SHPALLET NË KËRKIM NJË TJETËR