Një ditë para protestës së thirrur nga kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është zbuluar edhe fletëpalosja e PD. Siç mund ta shihni, fletëpalosja e PD nis me fjalët “Shqipëria në rrezik! Mos thuaj: Ç’më duhet mua?”

Më tej, në fletën e shpërndarë qytetarëve lexohet edhe “Fronti i Shpëtimit Kombëtar: Bashkimi i Kauzave!”.

Ndërkohë, siç shihet në fletë, ironizohet edhe ish-kreu i PD, Lulzim Basha, teksa shkruhet se “7×7 arsye bëjnë 49 (dhe jo 42)! Boll më me kauza të shitura!”

foto galeri

Artikulli paraprakBERISHA: NESËR PROTESTË EPIKE! TEMPERATURAT JANË TË LARTA, POR MË E LARTË ËSHTË URREJTJA POPULLORE NDAJ RAMËS
Artikulli tjetërRRITEN PAGAT E MJEKËVE DHE INFERMIERËVE, MANASTIRLIU NJOFTON VENDIMIN