Më datë 23.11.2021, rreth orës 17:00, në rrugën nacionale Shkodër – Koplik, një motomjet ka humbur kontrollin, për pasojë drejtuesi i motomjetit shtetasi Sh. S., 71 vjeç ka humbur jetën

Paraprakisht dyshohet që drejtuesi i motomjetit të ketë pësuar arrest kardiak dhe për rrjedhojë ka humbur jetën pasi nga dalja nga rruga nuk ka pësuar dëmtime.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Artikulli paraprakNJË TJETËR HYRJE E RE! JA KUSH PRITET TË JETË BANORJA MË E RE E “BIG BROTHER VIP”?
Artikulli tjetërREFORMA NË DREJTËSI NË 5 VITE, AMBASADA E SHBA: NUK ËSHTË E LEHTË, E SHPEJTË APO E PËRSOSUR…