Presidenti Ilir Meta po e kalon këtë të diel në shtëpinë e tij, teksa ka zgjedhur një mace apo maçok për t’i bërë shoqëri.

Meta nuk e fsheh dashurinë për felinin, i cili duket i qetë në prehrin e tij teksa pushon.

“Çfarë dashurie!”, shkruan Meta, përbri fotos ku shfaqet casual dhe i relaksuar në ambientet e shtëpisë.

Artikulli paraprakE RENDE/ 32 VJECARI ME VELLAIN DONTE TE VRISTE GRUAN ME KALLASHNIKOV, AJO TELEFONON POLICINE
Artikulli tjetërMREKULLI MES RRËNOJAVE TË TORNADOS NË SHBA, DY FËMIJËT GJENDEN TË GJALLË NË VASKË LARG SHTËPISË