Një operacioni antidrogë është zhvilluar në të gjithë vendin. Sipas burimeve nga Policia e Shkodrës ne kuadër të këtij operacioni janë ndalur 14 persona.

Artikulli paraprak“MË FALNI QË JAM ENTUZIAST, POR S’JAM I ÇMENDUR!”, RAMA MESAZH LIDERËVE TË BALLKANIT: TË VENDOSIM NJË RRETH POLITIK, DUHET TË HARRONI HISTORINË!
Artikulli tjetër“KËRCËNIMET E SIGURISË DUHET TË NDALEN”, KURTI THUMBON VUÇIÇIN NGA SHKUPI: LIRIA E MALLRAVE SHFRYTËZOHET PËR TË TRANSPORTIM ARMËSH DHE…