Një surprizë e këndshme ka ndodhur ditën e sotme për çiftin e shtëpisë.

Një parashutë është afruar përreth tyre ku surpriza e veçantë ishte Donaldin dhe Beatrix.

Fansat e tyre të zjarrtë i surprizuan ata me një parashutë në të cilën shkruhej një dedikim ku ata u lumturuan pafund.

Dyshja u emocionua shumë nga kjo surprizë kaq e bukur.

Artikulli paraprakEURO ZBRITI NË 2021 NË NIVELIN MË TË ULËT HISTORIK NË VEND
Artikulli tjetërPOLICIA: SEKUESTROHEN 119 KG KOKAINË BRENDA NJË KONTEJNERI BANANESH, NDALOHEN TRE PERSONA