Perfshihet nga flaket reparti i kirurgjise ne spitalin e Shkodres. Zjarri ka rene ne dhomen e nje prej mjekeve por fatmiresisht nuk ka te lenduar ne njerez. Reparti zjarrefikes ka nderhyre me shpejtesi duke vene nen kontroll zjarrin. Ne momentin e zjarrit pacientet dhe stafi i infermiereve dhe mjekeve jane zhvendosur ne nje mjedis te sigurte te spitalit dhe nuk kane probleme.

 

Artikulli paraprakVIROZAT, MINISTRJA KOÇIU APEL PËR KRYERJEN E VAKSINËS NDAJ GRIPIT
Artikulli tjetërMBËSHTETËSIT POSHTË BANESËS/ BERISHA FJALIM NGA DRITARJA, AKUZA RAMËS