Një shtetas me iniciale F.O, 47 vjec ka mbërritur i plagosur në spitalin rajonal të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në një lokal. Kanë qenë bluzat e bardha që kanë njoftuar policinë.

47-vjeçari po i nenshtrohet nje nderhyrje kirurgjikale pasi ka marre nje plumb ne shpatull.

Aktualisht po hetohet mbi shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje. Deri tani nuk ka treguar gjë mbi dinamikën se çfarë dhe si ka ndodhur.

Artikulli paraprakPLAGOSET NJË PERSON NË SHKODËR, DETAJET E PARA
Artikulli tjetërINXHINIERI: MIRDITA E SHFRYTËZUAR KEQ