Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Ankara të Turqisë duke shkaktuar gjashtë të vdekur dhe tre të lënduar.

Dy makina u përplasën kokë më kokë duke sjellë edhe bilancin tragjik.

Policia dyshon paraprakisht se shkak për përplasjen është bërë shpejtësia e madhe dhe një parakalim i gabuar.

Pesë prej personave të vdekur janë anëtarë të një familjeje dhe po ktheheshin nga një varrim.

Artikulli paraprakOLSA MUHAMETI ZBULON ARSYSN PSE BORA PËRFUNDOI NË SPITAL
Artikulli tjetërSTUDIMI: NDOTJA MUND TË NDIKOJË NË GJININË E FOSHNJËS TUAJ