Komisioni i Organizimit dhe Operacioneve Elektorale ka publikuar rezultatet e verifikimin e materialeve zgjedhore dhe miratimin e rezultatit përfundimtar të votimit në Referendumin për ratifikimin e vendimit Nr. 6 të Kuvendit Kombëtar për shkarkimin e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

This slideshow requires JavaScript.

Artikulli paraprakEMRI/ ARRESTOHET SHKODRANI QË I VURI ZJARRIN BURGUT TË REÇIT
Artikulli tjetërKALAJA E SHKODRËS ATRAKSION PËR TURISTËT NË ÇDO STINË