SIPAS SHKODRANËVE BLUZAT E BARDHA DUHET TË JENË TË DEPOLITIZUARA. Shkarkimi I shefit të urgjencës Ardjan Dajti një ditë më parë ka tërhequr shumë vëmendjen e të gjithëve duke e quajtur ata një shkarkim politik.

Qytetarët e Shkodrës të pyetur nëse janë dakord apo jo me shkarkimet politike në shëndetsi janë shoqëruar me reagime të ndryshme. Duket se për shkarkime të tilla njerëzit nuk janë dakord edhe pse tashmë tek ne kjo është një gjë e zakonshme dhe jo e pa njohur për shqiptarët.

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/wEskuevUcls?showinfo=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakMERKEL TAKON TSIPRAS, JAVËN TJETËR NË GREQI
Artikulli tjetërKush do ta besonte: “Vdes” Internet Explorer