Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një familje në Mat.

Raportohet se Driland Ziba dhe Bestar Ziba, babë e bir kanë dhunuar 19-vjeçaren, nusen e shtëpisë.

Bëhet me dije se Bestar dhe Driland Ziba janë arrestuar nga policia për dhunë në familje.

Artikulli paraprakHUMBËN JETËN TRAGJIKISHT NË AKSIDENTIN NË BULLGARI, 45 TRUPAT E SHQIPTARËVE MBËRRIJNË NË SHKUP
Artikulli tjetërSHKODËR, 3 DHJETORI BËN BASHKË AUTORITETET VENDORE