Zëvendës Ndihmës Sekretarin e Shtetit të SHBA, Gabriel Escobar zhvilloi nje takim ne Kryeministri me kryeministrin Edi Rama.

Takimi zgjati rreth nje ore.

Kujtojmë se Escobar më herët u takua me ministren për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka dhe kryetarin e PD-së Lulzim Basha.

Artikulli paraprakLAÇI SHTANG KUKËSIN, VERILINDORËT BIEN PAS 3 FITOREVE, BUZËQESH TIRANA
Artikulli tjetërMETA DEKORON ME TITULLIN E LARTË “MJESHTËR I MADH” TRE ISH-FUTBOLLISTË TË VITEVE ’80