Një sherr ka ndodhur këtë mbrëmje në plazhin e Tales, në Lezhë.

Një kamerier, që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar me dy djem pushues për lekët e shezlongut.

Konflikti është përshkallëzuar në dhunë fizike e për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamerieri. I riu u dërgua në spitalin e Lezhës, ku pas marrjes se mjekimi, është marrë në komisariatin e policisë, ku dhe po jep deponimin.

Artikulli paraprakAKUZAT E PD, KUVENDI VENDOS NESËR PËR MANDATIN E OLTA XHAÇKËS, E GJITHË SEANCA DO TË TRANSMETOHET LIVE
Artikulli tjetërRAMA KTHEHET NË SHQIPËRI PAS SAMITIT TË NATO-S: I RËNDËSISHËM PËR KONTRIBUTIN TONË NË ALEANCË DHE HAPJEN E NEGOCIATAVE