Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:10, në spitalin rajonal të Shkodrës, është paraqitur i dëmtuar lehtë, shtetasi K. Sh., 33 vjeç, banues në fshatin Bleran, i cili pretendon se gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta, në rrugën ” Isa Jakupi” e kanë goditur me send të fortë, 2 shtetas të paidentifikuar.

Grupi hetimor vijon të punojë për identifikimin dhe kapjen e 2 shtetasve, si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

Artikulli paraprakDEKLARATA E KREUT TË SPAK PËR INCENERATORËT/ “INSTITUCION GJOBËVËNËS”, BERISHA: DUMANI, NJË MAJTIST I PAKORRIGJUESHËM!
Artikulli tjetërPËRGJYSMOHET FLUKSI I LËVIZJEVE NË DOGANA