Pasditen e sotme në aksin Shkodër – Lezhë dy automjete kanë dalë nga rruga . Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetime të mëtejshme .

Info në përditësim  …

Artikulli paraprakVOLTANA ADEMI NË KUVENDIN E BERISHËS: HISTORIA PO NA THËRRET SERISH SI 31 VITE ME PARË, PD 8 VITE VETËM REZULTATE NEGATIVE
Artikulli tjetërKRYEMINISTRI RAMA IRONIZON KUVENDIN E SALI BERISHES