Një apartament në katin e katërt të pallatit është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Parrucë. Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Fatmiresisht nuk ka persona te lenduar.

Artikulli paraprakSHQIPËRIA NDËR MË TE SHTRENJTAT NË EUROPË PËR PAJISJET ELEKTROSHTËPIAKE
Artikulli tjetërTRITOLI NË BANESËN E BIZNESMENIT NË SHKODËR, SHPALLEN NË KËRKIM 2 SHTETAS