Faqja zyrtare e Shkollës së Mesme Ekonomike “Kadri Kusari” në Gjakovë ka bërë të ditur se njëri nga dy nxënësit e vrarë në rastin tragjik në Gllogjan është Ledion Hamza, nxënës i kësaj shkolle.

“Ngushëllime më të sinqerta familjës së Ledionit nga stafi i shkollës, nxënësit e në veqanti nga shokët dhe shoqet e klasës dhe kujdestarja e klasës 12.2 Ylfte Nuza”, thuhet në faqen zyrtare të kësaj shkolle.

Artikulli paraprakNGJARJA NË GLLOGJAN, FLET DËSHMITARI QË I MBIJETOI SULMIT
Artikulli tjetërNËNA U HODH BASHKË ME DJALIN, URDHRI I FARMACISTËVE: U TRONDITËM, KUSH ISHTE PAMELA