Një tërmet me magnitudë 5.2 ndodhi në Bosnje dhe Hercegovinë këtë të shtunë.

Deri në këto momente nuk ka të dhëna për dëme.

Artikulli paraprakSHQIPTARI PLAGOSET ME THIKË PAS SHERRIT NË ATHINË, PËRFUNDON NË SPITAL ME DISA PLAGË NË TRUP
Artikulli tjetërMEGAOPERACIONI “TEMPULLI”, GJENDEN 32.7 KG LËNDË NARKOTIKE NË FSHATIN PLAN