Artikulli paraprakPËRMBYTJET NË ITALI, SHKON NË 9 NUMRI I VIKTIMAVE, EVAKUOHEN MBI 13 MIJË BANORË
Artikulli tjetër‘DO JENI DUKE U RIKUPERUAR NGA NJË PERIUDHË KAOSI DHE NDRYSHIMESH…’ HOROSKOPI DITËN E SOTME