Artikulli paraprakEKZEKUTIMI I ISH-KRYEMINISTRIT JAPONEZ/ TWITTER, INSTAGRAM DHE FACEBOOK BLLOKOJNË VIDEOT NGA VRASJA: NUK TOLEROJMË ASNJË…
Artikulli tjetërHOROSKOPI PËR DITËN E SOTME, 9 KORRIK 2022