Teksa sot fëmijët festojnë 1 qershorin, vjen një urim nga kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Në një mesazh në ‘Facebook’, Meta thekson se nevojitet një Shqipëri më e mirë, e sigurt për të bekuar të ardhmen e fëmijëve. “Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve shqiptarë.

Ne duam një Shqipëri të mundësive për ta, të sigurt dhe të bekuar për të ardhmen e tyre.”, shkruan Meta.

Artikulli paraprakRRITJA E DEPOZITAVE NË EURO NUK NDALET, ARRITËN NË GATI 6.5 MILIARDË EURO PËR PRILLIN
Artikulli tjetër700 TRUPA JANË RRUGËS PËR NË KOSOVË, STOLTENBERG: NATO-JA E GATSHME TË DËRGOJË EDHE MË SHUMË