Pas pushimit prej fushatës zgjedhore, deputetët do të kthehen sot në sallën e Parlamentit.

Në seancën e kësaj të enjteje që do të nisë në orën 10:00, pritet të miratohen dy projektligje të cilat kanë të bëjnë me ratifikimin e marrëveshjeve për zhvillimin e integruar rajonal dhe ndërtimin e urës ndërkufitare mbi lumin Buna.

Artikulli paraprakMOTI I KEQ NË ITALI, 9 TË VDEKUR DHE 13 MIJË TË EVAKUUAR! ALARMI I KUQ PRITET EDHE SOT
Artikulli tjetërVARFËRIA E TEJSKAJSHME, STANDARDI I JETESËS NË KUKËS SA 19% E MESATARES SË BE, NË TIRANË 42%