Klubi i Futbollit Vllaznia bën të ditur se ka arritur marrëveshjen për pozicionin e Drejtorit Sportiv pranë Klubit tonë me z.Tefik Osmani. Ai vjen mbas një përvoje të konsoliduar në menaxhimin sportiv, të sukseshme dhe plot trofe.
Me këtë rast Klubi falenderon përpjekjet dhe përkushtimin e z. Elvis Plori për kontributin e tij të vazhdueshëm në klubin tonë”.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0udThF6rxDxoiPgZ7f6moy4as9jd2DzBmsVa4EegtqtVM3rJn4Jz7YRfm6BGXdTEnl&id=100063740615928&mibextid=Nif5oz

Artikulli paraprakSYLVINHO I EMOCIONUAR PAS KUALIFIKIMIT NË EURO 2024
Artikulli tjetërNESËR NDESHJA ME ISHUJT FAROE, BALLA THIRRJE TIFOZËVE