Artikulli paraprakMBYLLI GRUAN NË BANESË, E RUANTE ME KAMERA DHE E DHUNONTE, PRANGA 34-VJEÇARIT
Artikulli tjetërPANIK NË STAMBOLL, SULM TERRORIST PARA GJYKATËS, DISA TË PLAGOSUR