Artikulli paraprakDHUNIMI I 3 SHQIPTARËVE NË MAL TË ZI/ POLICIA KALLËZON 6 AGRESORËT, SEKUESTROHEN ARMË DHE MUNICIONE
Artikulli tjetërKQZ I JEP MANDATIN PLAURENT NDRECËS, ZË VENDIN E ARBEN AHMETAJT