Artikulli paraprak“FITORE!”, BERISHA FLET PAK PARA MARRJES NË PYETJE, MESAZHI NGA SPAK: JAM KËTU PËR TË DENONCUAR RAMËN DHE GRUPIN E ORGANIZUAR KRIMINAL NË KËTË NDËRTESË
Artikulli tjetërVUÇIÇ TREGON ARSYEN SE PSE ARMATOSET SERBIA: PRIORITETI YNË ËSHTË RUAJTJA E PAQES DHE TË MBROJMË KUSHTETUTËN SERBE