Artikulli paraprakPLAGOSET ME THIKË 38 VJEÇARI, ARRESTOHET AUTORI I DYSHUAR
Artikulli tjetërPAS GJIKNURIT DHE ALIBEAJT, AMBASADORJA KIM 40 MINUTA TAKIM ME KREUN E PL-SË, ILIR META