Një ngjarja e rëndë është regjistruar në Itali. Mediet fqinje raportojnë se një fat tragjik kanë pasur nëna dhe djalin e saj. Rosina De Franco, 80 vjeç, nga Tortora (Cosenza), vdiq në një aksident automobilistik.

Ajo kishte shkuar në Lacio, pas vdekjes së djalit të saj si pasojë e një aksidenti në punë. Mësohet se e moshuara ndodhej në makinën që drejtohej nga bashkëshorti i saj, i cili mbeti i plagosur rëndë.

Sipas asaj që mësohet, bashkëshortët po ktheheshin në Kalabri nga Lacio, ku kishin shkuar pas vdekjes së djalit të tyre, si pasojë e një aksidenti në punë.

Artikulli paraprakSALI BERISHA PËRKUJTON 23 VJETORIN E HYRJES SË NATO-S NË KOSOVË, JA ÇFARË THOTË AI
Artikulli tjetërPAS SKANDALIT PËR LOBIMIN, META SHKON NË SHBA!