Çudit ish-deputeti i Shkodrës Selami Jenisheri i cili thotë se listën e pagave të shqiptarëve e disponon që para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.

Ish deputeti Jenisheri shprehet se kanë qenë 10 persona në gjithë Shqipërinë që e kanë patur atë listë që prej 8 muajsh dhe thotë se ishte një sekret kombëtar që Jenisheri e di që para zgjedhjeve.

Dëgjoni prononcimin e tij të plotë.

 

Artikulli paraprakE KA RROGËN 247 MILIONË LEKË NË MUAJ? REAGON BEN BLUSHI: JA SI QËNDRON E VËRTETA
Artikulli tjetërPROKURORIA E TIRANËS KËRKON 20 VITE BURG PËR FRANCESCO BECCHETTIN. JA PËRSE…