TË GJITHË DO TË GJEJNË VEHTEN, QË NGA FËMIJËT DERI TEK TË RRITURIT .Atmosfera e fundvitit, do te jete e vecante, per teleshikuesit e Star Plus ne Shkoder. Programacioni I larmishem, do te nise qw herwt duke perfshire, te githa moshat, qe nga femijet te cuilet do te gezojne me varieten per femijet organizuar ne Teatrin Migjeni,

por edhe cirku per femije te cilet jane tradite ne Shkoder. Por jo vetem kaq, ne mbremje do te jete edhe magjia e mbremjes, me kenge dhe humor te prodhuara ne studiot e Star Plus te cilat jane dhurate per te gjithe teleshikuesit, por edhe me sofren Shkodrane 2015, organizuar nga Agjensia e Spektakleve “Jehona e Shkodres” Nata e Nderrimit te viteve, do te ju ofroje live, atmosferen qe ndodh ne Shkodres, me lidhje direkte nga disa kende te qytetit te Shkodres, ashtu sic nuk e keni pare asnjehere. Por festa nuk do te mbaroje me kaq, pas data 1 janari do te jete I mbushur me plot surpriza, prandaj mos humbisni asnje cast Star Plus TV 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/1z-B7xIxeqU” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakGEZUAR 2015!
Artikulli tjetërTHAÇI: NGËRÇI KRIJOI PROBLEME