Vllaznia-Kukësi, formacionet zyrtare

Vllaznia (4-2-3-1): Qarri, Smajli, Stojanoviç, Juriç, Asani, Cheshmedjiev, Boshnjaku, Gruda, Mala, Dodev, Balaj Tr: Migen Memelli

Kukësi (4-2-3-1): Tafa, Duka, Lamçe, Zhongo, Sahiraj, El Id, Murati, Gbolahan, Fejzaj, Rivas, La Torre Tr: Rrahman Hallaçi

Arbitër: Kreshnik Cjapi

Anësorë: Ilir Tartaraj dhe Nuri Rrapaj

Arbitër i katërt: Eldorjan Hamiti

Artikulli paraprakNISET ANIJA KOZMIKE ME 4 AUSTRONAUTË DREJT STACIONIT HAPËSINOR
Artikulli tjetërMITSOTAKIS NUK E FTOI, RAMA: NUK E MARR PERSONALE, TË ISHA NË VENDIN E TIJ NUK DO TA BËJA! MBETEMI SËRISH MIQ