KF Vllaznia bën të ditur se ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Xhelil Asani. Ne e fakenderojmë për kontributin e dhënë për skuadrën tonë në gjysmën e parë të këtij sezoni dhe I urojmë suksese me karrierën e tij të mëtejshme.

Faleminderit Xhelil Asani !

Artikulli paraprak“ZGJEDHORJA”/ OSBE SËRISH THIRRJE
Artikulli tjetërBEGAJ DEKRETOI LIGJIN PËR KOMISIONET HETIMORE, RAMA: KA MBARUAR KOHA KUR PRESIDENTI PËRDORTE KUSHTETUTËN SI KOKTEJ