Djali tenton të përdhunojë nënën.. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orëve të mesnatës së 13 Nëntorit në qytetin e Vlorës.

Djali 37- vjeçar  ka tentuar të përdhunojë të ëmën 77 vjecare, por nuk ka mundur pasi është ndaluar nga fqinjë të të moshuarës që kanë dëgjuar ulërimat.Policia ka arrestuar perversin 37 vjeçar i cili akuzohet për “Marredhenie seksuale me persona ne gjini ose nen kujdestari” dhe “Dhuna ne familje”.

Artikulli paraprakAKSIDENT NË LËZHË, SHËNOHET NJË VIKTIMË
Artikulli tjetërXHUVANI NJIHET ME AKUZËN, NUK FLET