KANDIDATJA E PD, TAKOHET ME BANORË TË GRUPSEKSIONIT NUMËR 4 NË SHKODËR. Shkodra e se ardhmes, eshte prezantuar ne rajonin numer kater ne Shkoder. Voltana Ademi e shoqeruar nga deputete te shkodres, dhe banore te zones kane qene present ne mitingun e organizuar ne kete zone.

Kandidatja Ademi, eshte shprehur se Shkodra ka resurse te medha, dhe te gjithe bashke duhet qe te drejtimoje shkodren me transparence dhe dinjitet ashtu sic e meriton ky qytet. Voltana Ademi tashme ka nisur turin e takimeve, ne nje forme tjeter me ane te mitingjeve ne takime te medha me banore ne te gjitha zonat duke percjelle mesazhe per zgjedhjet e 21 Qershorit.

Artikulli paraprakVIZITOHET QENDRA E RE SHËNDETËSORE NË ZOOTEKNIKË
Artikulli tjetërMINISTRI BEQJA DHE KANDIDATJA BAZHDARI DHUROJNË GJAK