Kryeministri Edi Rama ka votuar në shkollën ‘Ymer Lala’ në më Surrel. Kryesocialisti votoi me vonesë pasi kishte probleme me pajisjen e identifikimit elektronik.

‘Besoj janë thënë të gjitha ato që duheshin thënë. Tani është momenti i gjithë qytetarëve që të thonë fjalën e tyre. Uroj shumë që situata e krijuar nga KQZ të mos ketë ndikuar në dekurajimin e atyre që kanë shkuar të votojnë qysh në fillim në ato zona ku nuk punuan aparaturat. Që të gjithë ata që mund të jenë dekurajuar uroj të rikthen dhe të shprehin vullnetin e tyre të plotë.’- tha Rama.

Artikulli paraprakI SHOQËRUAR NGA KRYEMADHI DHE TRE FËMIJËT, VOTON META: SOT DITË E MADHE PËR SHQIPËRINË, MERR FUND MONIZMI ABSOLUT
Artikulli tjetërDO T’I FUTESH POLITIKËS? LUIZ EJLLI VOTON NË SHKODËR: DO E DISKUTOJ ME RAMËN