LIVING – 28.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=3L5SUqwQtOs

LIVING – 14.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=QSH_LPxZJow

LIVING – Mrizi i Zanave Agroturizm

http://www.youtube.com/watch?v=L5_WzJ-kjvo

LIVING – Silhouette Flowers & Gifts’s – 10 12 2017

video
http://www.youtube.com/watch?v=PFLf44mZ7S4

LIVING – DAJTI EKSPRES

http://www.youtube.com/watch?v=H_gpjqQaxQ4

LIVING – KANTINA MIQESIA 12.11.2017

http://www.youtube.com/watch?v=79Pk83Q7BbY

LIVING – NATYRAL RAZMA RESORT

http://www.youtube.com/watch?v=tuO5MYVrY5Q

ANILA KALLESHI – LIVING 15.10.2017

Dietologia e mirënjohur Anila Kalleshi, e ftuar në Living - Star Plus Tv për të na folur mbi dietat dhe teknikat e dobësimit. http://www.youtube.com/watch?v=-saM5LuorPk

LIVING – GO4PEACE

http://www.youtube.com/watch?v=y_5ri_zvEQI

LIVING – HOTEL COLOSSEO TIRANA

http://www.youtube.com/watch?v=tcxja6WXJ_c

Na ndiqni

54,237FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
180NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA