TONIGHT – 17.05.2016

http://www.youtube.com/watch?v=CDYMO7YAltw

TONIGHT – 26.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=UsE0jZs2n7k

VOLTANA ADEMI, SFIDAT NË BASHKINË SHKODËR

http://www.youtube.com/watch?v=ScBtq0vOeFc

TONIGHT – 23.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=InTy64nzgu0

GODINA E RE E FOTOTEKES MARUBI

Për herë të parë në media do flasim me detaje në një emision të plotë kushtuar godinës së re të Fototekës Kombëtare Marubi dhe Muzeut Marubi. Cili është projekti i plotë dhe si mendohet implementimi i tij? Kur do fillojnë punimet, kur parashikohet përfundimi i tyre? Sa ka kushtuar? Si mendohet sistemi dhe cili është projektimi i ri i tre kateve?

TONIGHT – 22.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=sJqc34QXBZw

TONIGHT – 22.06.2017

http://www.youtube.com/watch?v=FFDqrcd_LYg

KULTURA 2015

http://www.youtube.com/watch?v=DOsVluSrj0o

TONIGHT – 15.11.2016

http://www.youtube.com/watch?v=6jGhxxYiq7c

TONIGHT – 22.11.2016

http://www.youtube.com/watch?v=FyCPFvQJYzc

Na ndiqni

66,479FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA