Nisin homazhet në Teatrin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit për aktorin e madh të humorit, Fadil Hasa, i cili u nda nga jeta një ditë më parë, pas një sëmundje të rëndë në mushkëri.

Në homazhe marrin pjesë familjarë, të afërm, miq dhe kolegë të aktorit të njohur durrsak, të cilët sot do t’i japin lamtumirën e fundit mes lotëve.

Vijon…

PUBLICITET