Klubi i Futbollit Vllaznia ka kënaqësinë të njoftojë se me skuadrën në stërvitjet që ajo po zhvillon në Bosnjë- Hercegovinë, janë bashkuar edhe dy futbollistë të rinj. Bëhet fjalë për portierin Jurgen Mehidri dhe sulmuesin Bujar Hajdari të cilët do të jenë pjesë e jona për tre vitet e ardhshme.

Mirë se erdhët në familjen kuqeblu Jurgen & Bujar!

May be an image of 2 people, beard, people playing soccer, people playing football and text

May be an image of 1 person, playing football, playing soccer and text

May be an image of 1 person, playing soccer, playing football and text

Artikulli paraprakMBLEDHJA E QEVERISË, PROTESTA E STUDENTËVE TË MJEKËSISË, MANASTIRLIU: PO KONSULTOHEMI PËR TË MARRË NJË VENDIM
Artikulli tjetërPLAZHE PA ROJE NË SHËNGJIN