Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 94.2 lekë dhe do shitet me 95.7 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane do të blihet me 103.4 lekë dhe do të shitet me 104.5 lekë.

Franga zvicerane sot do blihet me 107 lekë dhe do të shitet me 108.6 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 119.2 lekë dhe do shitet me 120.8 lekë.

A po shkon euro drejt rritjes? Ja me sa këmbehen monedhat e huaja sot

Artikulli paraprakZJARRET NË HAWAII, SHKON NË 67 NUMRI I VIKTIMAVE
Artikulli tjetërHARRY KANE TE BAYERN MUNICH, PREZANTOHET “BOMBERI” ANGLEZ, ZBULOHET NUMRI DHE DETAJET E TRANSFERIMIT